SEV   /   Um okkum   /   SEV - fólksins ogn   /   Starvsfólk

Starvsfólk

Starvsfólk
Leiðsla

Hákun Djurhuus

Stjóri

Bogi Bendtsen

Deildarstjóri fyri fyrisitingini

Jón Nielsen

Deildarstjóri fyri elnetinum

Heri Mortensen

Deildarstjóri fyri elframleiðsluni

Eltøkni

Brian Joensen

Deildarleiðari fyri Eltøkni

Benny Vágsheyg

Montørur og serfrøðingur

Eyðun Jensen

Montørur og serfrøðingur

Eyðun Sleire

Elektrikari

Gunnhildur Ø. Bech

Elektrikari

Heini Z. Viðoy

Elektrikari

Jákup B. Matras

Montørur og serfrøðingur

Morten B. Hansen

Elektrikari

Ólavur Olsen

Lærlingur

Torkil Heinesen

Montørur og serfrøðingur

Framleiðsla

Heri Mortensen

Deildarstjóri

Magnus K. Magnussen

Verkfrøðingur

Framleiðsla - Grønu orkuverkini, Vestmanna, Eiði, Strond, vindmyllur

Sæmund Tausen

Verkmeistari/deildarleiðari

Elisabet M. J. Dalsgaard

Maskinmeistari

Ingdor Klein Olsen

Verkstaðsleiðari

Jákup Martin á Válinum

Maskinmeistari

Jan Nielsen

Arbeiðsmaður

Olaf í Garði Joensen

Verkmeistari, Eiðisverkið

Ólavur Virgarsson

Maskinsmiður

Rógvi Rasmussen

Maskinistur

Framleiðsla - Sundsverkið

Jørgin Mørkøre

Verkmeistari á Sundsverkinum

Eyðun Matras

Varaverkmeistari

Atli Mortensen

Maskinmeistari

Cecilia Wigant Eysturdal

Lærlingur

Christian E. Joensen

Maskinmeistari

Dánjal Danielsen

Maskinmeistari

Finn Spangenfeldt

1. Vaktmeistari

Fróði Festirstein Nielsen

1. Vaktmeistari

Gudmar Joensen

Maskinmeistari

Guttorm S. Joensen

Maskinmeistari

Guttorm Poulsen

Reingerðarfólk

Hallur Andreassen

1. Vaktmeistari

Høgni Sámal Joensen

Maskinmeistari

Janus Mortensen

Maskinmeistari

Jákup í Garðinum

1. Vaktmeistari

John Højsted

1. Vaktmeistari

Júst Svínoy

Maskinmeistari

Karstin Hansen

Arbeiðsfólk

Kári Sigurheim

Maskinmeistari

Knút Olsen

Maskinmeistari

Magnus Reinert

Arbeiðsfólk

Marjun O. Sigmundardóttir

Arbeiðsfólk

Martin Dam

Maskinmeistari

Niels Thomsen

Maskinmeistari

Óli Andrias Christiansen

Maskinmeistari

Pauli Høgnesen

Maskinmeistari

Pól Torgeir B. Jacobsen

Lærlingur

Róald Johannesen

Maskinmeistari

Rógvi K. Hansen

2. vaktmeistari

Rógvi Thomsen

Maskinmeistari

Thorleif Thorleifsson

Maskinmeistari

Sjúrður Jákupsson Sørensen

Arbeiðsfólk

Tummas Vilhelm

Maskinmeistari

Uni Mortensen

Maskinmeistari

Vilhelm Hansen

Maskinmeistari

Framleiðsla - Smáverk

Sæmund Tausen, smáverk

Verkmeistari

Jóannes Christiansen, Fugloy

Motorpassari

Eyðun Jacobsen, Svínoy

Motorpassari

Esbern í Eyðansstovu, Mykines

Motorpassari

Terji Holm, Nólsoy

Motorpassari

Tróndur Lyngvej, Hestur

Motorpassari

Lükka Patursson, Koltur

Motorpassari

Harry Jensen, Skúvoy

Motorpassari

Jóannes Mikkelsen, Skúvoy

Motorpassari

Jógvan Jón Petersen, Dímun

Motorpassari

Framleiðsla - Vágsverkið

Jóanes Norðberg

Verkmeistari á Vágsverkinum

John Eli Krosslá

1. meistari á Vágsverkinum

Berit Hovsgard

Maskinmeistari

Georg Múller

Maskinmeistari

Hilmar Bech

Maskinmeistari

Høgni Hammerfoss

Maskinmeistari

Poul D. Kjærbo

Maskinmeistari

Sólberg K. Jacobsen

Maskinmeistari

Torkil Strøm

Maskinmeistari

Fyrisitingartoymið

Anna Margretha Otthamar

Toymisleiðari

Anna Doris Mørkøre

Skrivstovufólk

Eyðun Waagstein

Skjalavørður

Óluva Waagstein

Skjalavørður

Randi Durhuus

Journalførari

HR-deildin

Bergtóra Høgnadóttir

HR-leiðari

Tina Vilhelmsdóttir

HR-skrivstovufólk

HTU-deildin

Annika Flagstad Berg

HTU-leiðari

Fríðbjørg Næss Joensen

Verkfrøðingur

Høvuðskontrollrúmið

Eyðbjørn Frídal Petersen

Deildarleiðari

Emil við Á

Maskinmeistari

Gimmi Ellingsgaard

Maskinmeistari

Jan Erik Niclasen

Maskinmeistari

Ólavur Østerø

Maskinmeistari

Robert Sørensen

Maskinmeistari

Tróndur Emil við Á

Maskinmeistari

Innleggingardeild

Eyðun Djurholm

Deildarleiðari

Thomas Arnold Thomsen

Toymisleiðari

Anna S. Vang

Elektrikari

Bogi F. Sigurstein

Eftirlitsfólk

Dánjal Magni Holgarsson

Eftirlitsfólk

Dávid Petersen

Eftirlitsfólk

Fríðbjørn Poulsen

Elektrikari

Ingi Eliasen

Eftirlitsfólk

Jógvan Sólheim Heinesen

Skrivstovufólk

Jónleif á Svínafløtti

Montørur

Petur Arne Danielsen

Elektrikari

Poul Eli Ellebye Olsen

Elektrikari

Símun Hansen

Elektrikari

Kundatænasta

Anna Malena Petersen

Deildarleiðari á Kundatænastudeildini

Daisi Petersen

Skrivstovufólk í Klaksvík

Margrit Joensen

Skrivstovufólk í Vági

Olga Fossdalsá

Skrivstovufólk

Randi Joensen

Skrivstovufólk

Sonja Petersen

Skrivstovufólk

KT-deildin

Niels Hansson

KT-leiðari

Høgni av Reyni

KT-serfrøðingur

Pauli Djurholm

KT-supportari

Menningardeild

Terji Nielsen

Menningarleiðari

Dánial Jógvan Hansson

Serfrøðingur

Helma Maria Tróndheim

Granskari

Tórfinn S. Simonsen

Verkfrøðingur

Rakstrardeild

Jón A. Nielsen

Deildarleiðari á Rakstrardeildini

Otto West

Økisleiðari í suðurøkinum

Mads á Heyggi

Økisleiðari í miðstaðarøkinum

Benjamin Leo Nikulásson

Montørur

Bergleif K. Sólsker

Montørur

Bogi Wardum

Leiðandi montørur

Dan Kruse Thomsen

Montørur

Dennis A. Rasmussen

Montørur

Edvard Jacobsen

Leiðandi montørur

Elias Mikkelsen

Montørur

Eyðun S. Olsen

Montørur

Jan Mortensen

Leiðandi montørur

Jóan Petur V. Andreasen

Leiðandi montørur

Jónsvein á Rógvu

Goymsluleiðari í Vestmanna

Jørleiv Syderbø

Leiðandi montørur

Karlott Petersen

Arbeiðsfólk

Kjartan Bech

Montørur

Kurt K. Andersen

Leiðandi montørur

Ludvík Lydersen

Leiðandi montørur

Magnus Dam Jacobsen

Montørur

Magnus Zachariasen

Montørur

Per Holm Andersen

Leiðandi montørur og serfrøðingur

Petur Vitalis

Leiðandi montørur

Poul Bech

Leiðandi montørur

Rabah Benbakoura

Montørur

Robert Joensen

Leiðandi montørur

Tormóður K. Nielsen

Leiðandi montørur og serfrøðingur

Trygvi Samuelsen

Leiðandi montørur

Tummas Simonsen

Montørur

Roknskapur

Birgir Christiansen

Deildarleiðari

Bina Miðberg

Roknskaparfólk

Dávur Neshamar

Greinari

Jacob Eli Müller

Roknskaparfólk

Janni S. J. Berg

Greinari

Jens N. Mikkelsen

Roknskaparfólk

Katrin Petersen

Roknskaparfólk

Marjun Jakobsen

Skrivstovufólk

Odd Færø

Kontrollari/Greinari

Soffía Petersen

Roknskaparfólk

Samskifti

Eyðna J. M. Joensen

Samskiftisfólk

Teknistova

Eyfinn Hvannastein

Elinnleggjari

Tove Jenny Brink

Tekniskur assistentur

Verkfrøði

Høgni Hansen

Deildarleiðari fyri Verkfrøði

Eirik M. Hammer

Verkfrøðingur

Eirikur Norðberg

Verkfrøðingur

Hallur Biskopstø

Serfrøðingur

Herluf Mortensen

Verkfrøðingur

Karl Martin Klein

Byggifrøðingur

Pætur Sloan Dal-Christiansen

Elverkfrøðingur

Regin Follend

Verkfrøðingur

Einki var funnið.
Hjálp okkum at gera síðuna so góða sum gjørligt - send okkum hugskot ella viðmerking
Send viðmerking