Listin yvir løggildar elinnleggjarar

Løggildir elinnleggjarar

 

Yvirlit yvir allar løggildar elinnleggjarar í Føroyum, skipað eftir bókstavarað tann 17.10.2019.

 

LØGG. NR.

Virki

BÚSTAÐUR

LØGG. ELINNLEGGJARI

278 Andrew Hansen Velbastaður Andrew Hansen

270

Arne Olsen

Tórshavn

Arne Olsen

245 Articon P/f Hoyvík Eyðfinn A. Olsen
287 AB-EL Tórshavn Arnfinn í Bartalsstovu

252

Atli Nielsen

Skopun

Atli Nielsen

136 Álvur Jøkladal Saltangará Álvur Jøkladal
340 Áslakur Nesá Tórshavn Áslakur Nesá

331

Ásmundur úr Hvalvík

Klaksvík

Ásmundur úr Hvalvík

352 Beinir Danielsen Rituvík Beinir Danielsen

188

Beinir Joensen

Saltangará

Beinir Joensen

144 Birgir Petersen Tórshavn Birgir Petersen
141 Bogi Petersen Norðskáli Bogi Petersen
351 Bogi Sivertsen Tórshavn Bogi Sivertsen
295 Byggimenn Sp/f Tórshavn Birgir Syderbø

522

Bærendsen Teknik Sp/f

Tvøroyri

Rasmus Rasmussen

274

Dan Sjóstein

Klaksvík

Dan Sjóstein    

285 Danial Olsen Hoyvík Danial Olsen

269

Dánjal Karstin Zachariasen

Hoyvík

Dánjal Karstin Zachariasen

357 Dávid Thomsen Hvannasund Dávid Thomsen

614

Effo P/f

Tórshavn

Marnar Gærdum

214

Einar Mikkelsen Sp/f

Tórshavn

Høgni Mikkelsen

343 Elcon Sp/f Saltangará Fróði Hammer

193

Elektrikarin Sp/f

Saltangará

John Mikkelsen

122

EL.FO Sp/f

Tórshavn

Arne Debess

310

EL-IN

Klaksvík

Hilmar Danielsen

123 EL-Kervið Sp/f Hoyvík Janus M. Joensen

233

ELMEK

Tórshavn

Magnus Magnussen

195

EL-NET Sp/f

Tórshavn

Bernhard Højgaard Petersen

168

EL-Service P/f

Skála

John Eli Olsen

157

EL-Talvuvirkið í Gøtu Sp/f

Norðragøta

Eyðun Hansen

125

EL­-Teknik Sp/f

Leirvík

Eyðun Poulsen

198 EL-Trygd Strendur Poul Kári Simonsen
356 Eyðfinn Elttør Tórshavn Eyðfinn Elttør
355 Fimmbogi M. Poulsen Hvannasund Fimmbogi M. Poulsen

258

Frost P/f

Tórshavn

Ólavur Durhuus

635 Glasir Tórshavn Egon Øregaard

515

Gudmund Larsen Sp/f

Vágur

Eliesar Hansen

232

Hallur Andreassen

Tórshavn

Hallur Andreassen

182

Havsbrún P/f

Fuglafjørður

Jan Joensen

317

Heri Matras

Klaksvík

Heri Matras

353 Hilmar Sveinbjørnsson Tórshavn Hilmar Sveinbjørnsson
346 HJ EL Tórshavn Hans Jørgensen
128 HJ Electric Sp/f Kvívík Høgni Jensen
339 Høgni Guldbro Jósleivsson Leirvík Høgni Guldbro Jósleivsson
133 ID-EL Kollafjørður Immanuel Dam
358 Ingolf Berg Hoyvík Ingolf Berg

294

Install Sp/f

Tórshavn

Svend V. Hentze

155

Jákup á Reynatrøð

Leirvík

Jákup á Reynatrøð

338 Jákup Oluf á Lakjuni Klaksvík Jákup Oluf á Lakjuni

183

Jákup Lamhauge

Glyvrar

Jákup Lamhauge

315

Jákup Pauli Marsten

Klaksvík

Jákup Pauli Marsten

142

Jan Heinesen

Syðrugøta

Jan Heinesen

113

Jandus Jacobsen

Kollafjørður

Jandus Jacobsen

178 Janus Olsen Leirvík Janus Olsen
108 Jens Gaardlykke Miðvágur Jens Gaardlykke
170 Johannes Olsen Saltnes Johannes Olsen

206

John Egholm

Velbastaður

John Egholm

146

Jóan Hendrik Jacobsen

Norðragøta

Jóan Hendrik Jacobsen

218 Jóan Petur Patursson Kirkjubøur Jóan Petur Patursson
342 Jóhan Brekkstein Tórshavn Jóhan Brekkstein

234

Jón F. Johansen

Hoyvík

Jón F. Johansen

333

JP-EL Sp/f

Klaksvík

Jacob Pauli Jacobsen

344 JT Electric P/f Fuglafjørður Leivur Hansen

332

Jørgin Vágslíð

Klaksvík

Jørgin Vágslíð

336 Kári Vitalis Klaksvík Kári Vitalis

327

KBI Sp/f

Klaksvík

Jógvan J. Isaksen

621

Klaksvíkar Kommuna

Klaksvík

Johan við Neyst

293 Klima.fo Sp/f Sandavágur Kristjan Madsen
292 Klæmint Mittún Tórshavn Klæmint Mittún
288 Knút Olsen Oyrarbakki Knút Olsen

510

KS-Elektro Sp/f

Trongisvágur

Kristian Holm Stórhamar

632 Landssjúkrahúsið Tórshavn Sæbjørn B. Nielsen
636 Landsverk Tórshavn Magni Flagstad Berg

254

LM Electric P/f

Tórshavn

Pauli Hofgaard

248

Mannbjørn Simonsen

Tórshavn

Mannbjørn Simonsen

129

Maskinhandilin Sp/f

Saltangará

Niels Jacob Nielsen

177 Mathias Davidsen Saltangará Mathias Davidsen

235

MEST P/f

Tórshavn

Mouritz Mohr

286 Mikkjal Absalonsen Tórshavn Mikkjal Absalonsen
610 Mikkjal Bærendsen Trongisvágur Mikkjal Bærendsen
134 Mikkjal Ellingsgaard Syðrugøta Mikkjal Ellingsgaard
281 MP Teknik Sp/f Klaksvík Poul á Dul Olsen
521 MR-EL Sp/f Vágur Marner Kjærbo-Veyhe
117 NET Sp/f Hoyvík Hjørleif Olsen

509

Niclas Akraberg Poulsen

Tórshavn

Niclas Akraberg Poulsen

140 Njord Service Sp/f Tórshavn Hans Arne Davidsen

301

Norð-­EL Sp/f

Tórshavn

Siggvard Joensen

266

NT-EL Sp/f

Hoyvík

Niclas Thomsen

110

OY-EL Sp/f

Sandavágur

Oystan Jensen

349

Pado Sp/f

Argir
Bjarki J. Niclasen

272

Páll I. Joensen

Tórshavn

Páll I. Joensen

321

Páll Mortensen

Klaksvík

Páll Mortensen

189 Petur á Dul Tórshavn Petur á Dul

181

Petur F. Joensen

Eiði

Petur F. Joensen

171

Petur í Króki

Strendur

Petur í Króki

334 Petur Kristian Johannessen Klaksvík Petur Kristian Johannessen
345 Petur Sjúrðaberg Leirvík Petur Sjúrðaberg

227

Rasmus Magnussen

Hoyvík

Rasmus Magnussen

297 Raymund Nielsen Vestmanna Raymund Nielsen

243

Reel Sp/f

Hoyvík

Regin Nolsøe

360 RM-EL Sp/f Hoyvík Rógvi Mortensen
348 Róaldur Jakobsen Tórshavn Róaldur Jakobsen

115

Rói Joensen

Kvívík

Rói Joensen

179

RÓK-EL Sp/f

Nes, Eysturoy

Ingemar Højgaard

350 Rókur Johannesen Vestmanna Rókur Johannesen
354 RV-Tøkni Sp/f Klaksvík Poul Jacob Poulsen
265 Sámal Jákup Gøte Nes, Eysturoy Sámal Jákup Gøte

626

SEV Rakstrardeildin

Tórshavn

Jón Nielsen

627

SEV Innleggingardeildin

Tórshavn

Dánial Jógvan Hansson

628

SEV Teknikkdeildin

Tórshavn

Torkil Heinesen

296 Sigmundur F. Olsen Hvalba Sigmundur F. Olsen
341 Signar í Frammistovu Hvannasund Signar í Frammistovu

311

Sigurd Syderbø

Klaksvík

Sigurd Syderbø

505

SIMO Sp/f

Trongisvágur

Signar Mohr Mortensen

112

SINUS

Tórshavn

Árni Vitalis Hansen

284 Símin Markus Petersen Tórshavn Símin Markus Petersen
279 Símun Kerá Argir Símun Kerá
290 Símun Olsen Argir Símun Olsen

180

SJÓ-EL Sp/f

Vágur

Jóhan Kallsoy

359 Sjúrður Vatnsdal Argir Sjúrður Vatnsdal

149

Sonni Johannesen Sp/f

Saltangará

Sonni Johannesen

242 Suni Berg Argir Suni Berg
228 Support Sp/f Tórshavn Peter H. Brodersen

116

Svenn Hansen

Norðskála

Svenn Hansen

622 Søfartsstyrelsen Eiði Asbjørn Østerø

199

Terji Thomsen

Norðskála

Terji Thomsen

240 TG-EL Sp/f Argir Thorvald H. Gaardlykke

104

Thorfinn Nielsen Sp/f

Miðvágur

Thorfinn Nielsen

111

Torkil Hansen

Tórshavn

Torkil Hansen

259

Tórður Nielsen

Hoyvík

Tórður Nielsen

604

Tórshavnar Kommuna

Tórshavn            

Jákup Joensen

330

TTS Sp/f

Klaksvík

Anfinnur Isaksen

237

Tummas Eli Hansen Sp/f

Hoyvík

Tummas Eli Hansen

175

Tummas Johannesen

Strendur

Tummas Johannesen

514

Tvøroyrar Kommuna

Tvøroyri

Jógvan Ranndal

519

Varðin Pelagic P/f

Tvøroyri

Jón Tórur Holm

611

Vága Floghavn

Sørvágur

Leo-Hans Mikkelsen

194

Viggo A. Hansen

Tórshavn

Viggo A. Hansen